Vorig jaar ben ik jobstudent geweest bij Velda in Opglabbeek (Oudsbergen). Velda is een beddenfabrikant.
Mijn werk bestond uit het snijden van de matrassenvulling met een automatische schaar, hierna vouwde ik de vulling en gaf deze door aan de inzoomer.
Puur routine werk dus maar ik heb graag een vaste structuur wanneer ik werk.
Ik was trouwens al heel blij dat ik mijn allereerste studentenjob kreeg!
Als ik even niet goed wist wat ik moest doen, kon ik altijd terecht bij mijn groepschef Tamara of mijn collega’s.
Voor hen moet je zeker geen schrik hebben! Ze zijn heel vriendelijk en begripvol. Er is altijd wel iemand in je buurt die jou kan verder helpen.
Je mag dan wel werken in een fabriek, een omgeving met veel prikkels, maar er zijn altijd oordopjes ter beschikking. En zelfs dan is het geen grove industrie met hevige machines.
Ook moet je geen schrik hebben om het rustig aan te doen, je wordt immers aangenomen om je werk goed te doen, niet om het snel te doen!
Om je te helpen met het zoeken naar de juiste job die echt bij je past, moet je bij Autinet zijn. Ze hebben voor mij de eerste selectie gedaan van bedrijven waar ik terecht kon en dan zijn we samen op intake gesprek geweest bij Velda.

Philip zorgt ervoor dat het bedrijf al een beetje je achtergrond kent. Dat is natuurlijk heel fijn als je op een eerste gesprek moet gaan.
Ook volgen ze goed op hoe het gaat tijdens de job zodat er op tijd kan bijgestuurd worden.
En het goede nieuws is dat ik dit jaar opnieuw bij Velda een vakantiejob heb!